20 Nisan 2010

Volkanik Küller Liverpool'u da çarptı.

UEFA, perşembe günü Avrupa Ligi maçlarınında oynanacağını onaylayınca, Liverpool'lular kara kara düşünmeye başladı. Yolculuk bugün başlıyor ve 2 gün sürecek gibi. Merseyside'dan Londra'ya tren ile geçecekler, orada havaalanından son raporu aldıktan sonra uçuş yasağı devam ediyorsa tekrar trene binip Paris'e geçecekler. Ertesi gün Fransa'nın başkentinden sabah ilk tren ile Bordeaux'a geçecekler, şu an itibari ile burada uçuş yasağı olmadığından dolayı buradan uçakla Madrid'e geçecekler. Bu da nereden bakarsanız 24 saatlik bir seyahat olacak. Rafa Benitez, yolculuk konusunda ekibinin bütün alternatifleri değerlendirdiğini fakat kendilerini asıl endişelendirenin Pazar günü oynanacak maça (Burnley deplasmanı) nasıl çıkacakları olduğunu söyledi.

Bunun yanı sıra Fulham ise 10 saatlik bir otobüs yolculuğu ile Hamburg'a ulaşmayı planlıyor.Tabii eğer yarın uçuşlara izin vermezlerse.
Not: Bildiğiniz gibi Star TV, bu akşam Şampiyonlar Ligi yarı final maçı (Inter-Barcelona) vermeyecek. Her ne kadar çeyrek final maçlarında herkes tepki gösterse de onu pek dikkate almamışlar. Sizi bu güzel maçlardan anlamsız bir satış politası ile eden Star Tv ve bağlı olduğu grubu ileride size satış yapmaya çalışırkende hatırlamanızı rica ediyorum. 

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails